Meble pokojowe

Meble pokojowe to  najbardziej urozmaicone z produktów, jakie oferujemy naszym klientom.

W naszej ofercie znajdują się meble do salonu, korytarzy, pokoju dla dziecka, przedpokoju  oraz sypialni. Projektujemy i produkujemy zarówno meble nowoczesne, jak i klasyczne, tapicerowane, drewniane oraz stylizowane. Z powagą traktujemy stare porzekadło, że „jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz”. Jednym z naszych flagowych produktów są szyte na wymiar materace, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Gwarantujemy, że obudzisz się rześki i wyspany!

 

Kuchnia i jadalnia

Kuchnia jest królową całego domu. W ankietach Polacy przyznają, że najwięcej czasu spędzają właśnie przy kuchennym stole! Dodaj więc swoim daniom odrobinę magii, przyrządzając je w kuchni swoich marzeń. Zachwyć swoją rodzinę pięknem jadalni tak, by z niecierpliwością czekała na niedzielny obiad! Doświadczenie zdobyte w ciągu 25 lat pracy jest gwarancją, że nasze meble będą wyjątkowo solidne i odporne na wszelkie kuchenne niespodzianki.

Łazienka

Ciepło, wygoda, użyteczność i charakter – te wszystkie cechy nadają łazience kompletnego kształtu. Nasze meble łazienkowe stwarzają idealną przestrzeń do codziennego relaksu. Oferujemy szeroki wachlarz produktów- od szafek lustrzanych do tych pod umywalkę. Podejmiemy się realizacji każdego projektu - zarówno dla osób starszych, jak i młodszych. Dostosujemy się do każdego budżetu. Jesteśmy wierni zasadzie, że meble muszą cieszyć i służyć przez lata.

 

Meble użytkowe

Trwałość, funkcjonalność oraz piękno to dla nas kluczowe atrybuty mebli użytkowych. Najwyższy standard wykonania możliwy jest dzięki wykorzystaniu zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych technologii oraz materiałów najlepszej jakości. Zadbaj o komfortowe miejsce pracy dla siebie i swoich pracowników. Zaproś klientów do swojej restauracji, stoiska lub sklepu – niech zachwyci ich doskonała przestrzeń stworzona dzięki naszym meblom o wyjątkowym wzornictwie.

 

Odwiedź nas :

Wejdź do galerii

Copyright © 2016 by Meble Biernacki.

All rights reserved.

Credits

Meble pokojowe

Łazienka

Kuchnia i jadalnia

Meble użytkowe