+48 534 777 826 biuro@meblebiernacki.pl

Skontaktuj się z nami

Porozmawiamy o Twoich potrzebach i możliwościach powierzchni przewidzianej na nowe meble. Poznając wszelkie szczegóły, będziemy mogli zaprojektować meble tak, aby spełniły Twoje oczekiwania, zachwyciły Cię i optymalnie wypełniły przeznaczoną na nie przestrzeń.

Spotkajmy się

Na spotkanie przyjedziemy z gotowym projektem, który najlepiej odpowiadać będzie Twoim potrzebom. Omówimy go, naniesiemy ewentualne poprawki, aby jeszcze lepiej dopasować meble do Ciebie i Twojego wnętrza.

Warunki współpracy

Podczas omawiania projektu, zaprezentujemy Ci próbki materiałów, z których wykonamy meble. Zaakceptujemy także wszelkie detale dotyczące wykonania. Dlatego będziemy w stanie określić ofertę cenową oraz harmonogram prac, który dopasujemy do Twoich planów. Rozmawiamy tak długo, aż dochodzimy do porozumienia, z którego obie strony są zadowolone.

Przygotowujemy się

Obustronna zgoda oznacza możliwość podpisania umowy. Robimy to na tym samym spotkaniu, na którym prezentujemy projekt i wycenę. Cenimy bowiem Twój czas i zależy nam, żeby jak najszybciej rozpocząć pracę.

Uruchomiamy produkcje

Rozpoczynamy pracę nad produkcją poszczególnych komponentów. Na bieżąco czuwamy nad ich jakością oraz nad sprawnością całego procesu – przecież meble muszą trafić do Ciebie w ustalonym terminie!

Przygotowanie do transportu

Nie korzystamy z kurierów. Chcemy czuwać nad meblami do momentu dostarczenia ich do Twojego domu, dlatego mamy własnych kierowców i odpowiednie samochody. Nasze meble trafiają pod wskazany przez Ciebie adres

Transport

Powstałe komponenty, które przeszły nasze testy jakości, łączymy w całość i podziwiamy wyjątkowość tego, co powstało. Ostatecznie sprawdzamy, czy wszystko jest zgodne z projektem i wystarczająco solidne. Chcemy, aby nasze meble służyły Ci przez lata.

Montaż

Obustronna zgoda oznacza możliwość podpisania umowy. Robimy to na tym samym spotkaniu, na którym prezentujemy projekt i wycenę. Cenimy bowiem Twój czas i zależy nam, żeby jak najszybciej rozpocząć pracę.

Odbiór

Nasi Klienci wiedzą, że jesteśmy najlepsi w tym, co robimy. Współpracę z nami oceniają na tyle dobrze, że wracają do nas, aby wyposażać kolejne pomieszczenia. I to nas cieszy, ponieważ cenimy sobie stałe relacje, tak samo jak satysfakcję Klientów z naszej pracy.